Head Office Team
S.No Name Designation
1 Janardan Aryal General Manager
2 Kushal Sundar Shrestha Head HR & Procurement
3 Biru Badal Account Officer
4 Prachanda Acharya Procurement Officer
5 Rameshwor Shrestha PR Coordinator
6 Puja Chand Business Development Officer
7 Bal Bahadur Gharti Driver
8 Mohan Bahadur Khatri Driver
9 Dil Bahadur Budathoki Driver
10 Bhagabati Bogati Office Helper

Rudi A HEP Team
S.No. Name Designation
1 Suraj GC Plant Managaer
2 Prabin Dhakal Shift Incharge (Electrical)
3 Hari Narayan Shrestha Shift Incharge (Electrical)
4 Basanta Shrestha Shift Incharge (Electrical)
5 Bhoj Bahadur Gurung Powerhous Operactor (Electrical)
6 Madhav Pokhrel Powerhous Operactor (Electrical)
7 Purna Bahadur Gurung Powerhouse Operator(Mechanical)
8 Saroj Bhattarai Deputy Project Manager
9 Krishna Prasad Pandit Mechanical fitter/team leader
10 Pradip Kumal Gate Incharge
11 Prat Bahadur Gurung HW Operator /Cheduwa
12 Om Bahadur Gurung HW Operator /Cheduwa
13 Jabar Bahadur Gharti HW Operator /Cheduwa
14 Chandra Bahadur Gurung HW Operator /Cheduwa
15 Sameer BK Electrical Sub Engineer
16 Bhim Bahadur Chhetri Housekeeper/Helper
17 Mandal Gurung Cook
18 Purna Subba Gurung Security Guard (Sub- Station)
Rudi B HEP Team
S.No. Name Designation
1 Sanjib Kumar Dahal Sr. Civil Engineer
2 Pramod Timalsina Civil Engineer
3 Sunil Kumar Basnet Civil Engineer
4 Kushal Ghimire Hydro Mechanical Engineer
5 Mithun Kumar Shahi Sub-Engineer(Surveyor)
6 Purna Bdr. Gurung Supervisor Headworks
7 Ganga Bahadur Gurung Supervisor Headrace
8 Nau Bahadur Gurung Supervisor Cheduwa 
9 Dudh Bahadur Gurung Supervisor Headworks and Headrace
10 Nar Bahadur Gurung Cook
11 Narayan Prasad Pokharel Cook(Rudi B headworks)
12 Bishal Thapa JCB Helper
13 Dil Bahdur Gharti(Aakash) Tractor Driver
14 Ram Subba Gurung Office Helper
15 Dhan Bahadur Tamang Shift Incharge (Electrical)
16 Shreedhar Tomata Electrical Oversear
17 Sushil Basyal Electrical Oversear
18 Pratap Sarki Electrical Sub-Oversear(Electrician)
19 Saroj Kandel Electrical Sub-Oversear(Electrician)
20 Yubaraj Nepali Electrical Sub-Oversear(Electrician)
21 Pujan Kumar Gurung Electrical Sub-Oversear(Electrician)
22 Hari K. Shrestha Mechanical sub engineer/fitter
23 Birendra Tharu Mechanical Fitter
24 Man Kumar Gurung Mechanical Helper
25 Amrit Baral Supervisor
26 Santosh BC Mechanical Helper
27 Krishna Basyal Welder/gas cutter
28 Saroj Kumar Dahal Mechanical Helper
Supprting Team
S.No. Name
1 Mahesh Acharya
2 Bindu Shrestha
3 Toya Nath Ghimire
4 Ravi Pradhan
5 Prachan Shrestha
6 Bikram Acharya
7 Anjuli Khadka
8 Anjali Aryal
9 krishna Bahadur Rokka
10 Shiva Timilsina
11 Sunita Aryal
12 Rukesh Kunwar